Breloki reklamowe nagrodą pocieszenia w konkursie

Breloki reklamowe
Breloki reklamowe

Doskonałym sposobem na wypromowanie swojej marki jest zorganizowanie dość prostego konkursu z atrakcyjnymi nagrodami. Konkurs ten może na przykład wymagać od danej osoby poszukania informacji o firmie, zrobienia zakupów na określone produkty lub wymyślenie ciekawego hasła reklamowego. Aby konkurs był atrakcyjny warto oczywiście zaoferować ludziom porządne nagrody za 3 najwyższej miejsca. Musimy jednak zadbać także o tzw. nagrody pocieszenia. 3 nagrody to bowiem za mało i ludzie mogą niechętnie podchodzić do takiego konkursu. Nagrodą pocieszenia mogą być na przykład sympatyczne breloczki.Jak już wspominałem form konkursów może być naprawdę bardzo dużo. Najczęściej oczywiście spotykamy się z taką formułą, gdzie niejako mamy kody za nagrody. Oznacza to, że na opakowaniach naszych produktów znajdują się specjalne kody, które trzeba w różny sposób wysłać do systemu konkursowego. Tam na przykład co jakiś czas może odbywać się losowanie z pośród wszystkich nadesłanych kodów. Nagrody główne w takich losowaniach powinny być w miarę atrakcyjne, czyli po prostu bardziej wartościowe. Jako nagrody pocieszenia można jednak zastosować coś drobnego, chociażby breloki reklamowe.

Takich breloków możemy rozdać naprawdę dużo, gdyż koszt jednej sztuki jest naprawdę znikomy jeśli robimy bardzo duże zamówienie. Co więcej nasze breloki reklamowe mogą stanowić przecież jeszcze dodatkowy element kampanii promocyjnej. Sam konkurs może nakręcać nam obroty, ale breloczek będzie na swojej powierzchni posiadał logo naszej firmy. Oznacza to tyle, że każda osoba, która taki breloczek zobaczy może być potencjalnie zainteresowana naszą firmą i może dowie się o nas trochę więcej. Breloczki zawieszane są przecież na różnych kluczach, często używanych przez wiele osób, a więc mamy niejako reklamę mobilną.

Nasze Breloki reklamowe powinny być oczywiście zaprojektowane w odpowiedni sposób. Muszą być eleganckie, użyteczne, a do tego logo na nich nie powinno być zbyt nachalne, ale jednocześnie oczywiście musi być ono w miarę dobrze widoczne. Projektem grafiki na taki brelok może zająć się na przykład porządna firma marketingowa.